BİZE ULAŞIN +90 531 217 76 61

E-POSTA emiryapizolasyon@gmail.com

Temel su yalıtımı, bir yapıda yer alan temel bölümünün su geçirmez hale getirilmesidir. Bu işlem, toprak altında kalan yapı bileşenlerinin nem, su ve toprak basıncına maruz kalmalarını önler. Böylece, yapı bileşenleri korunur ve uzun ömürlü hale gelir.

Temel su yalıtımı, toprak altında kalan yapı bileşenlerinin su geçirmez bir tabaka ile kaplanması yoluyla yapılır. Bu tabaka, genellikle polimer modifiye edilmiş bitümden yapılan bir su yalıtım malzemesidir. Bu malzeme, temel duvarı boyunca ve zemine doğru genişletilerek uygulanır.

Temel su yalıtımının amacı, suyun temel duvarına ve yapıya girmesini engellemektir. Su, betonarme ve diğer yapı malzemelerine zarar verebilir ve ayrıca yapı bileşenlerinde küf ve mantar gibi sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, temel su yalıtımı, bir yapının dayanıklılığını artırır ve bakım maliyetlerini azaltır.

sürme yalıtım, poliüretan uygulama, sprey izolasyon, enjeksiyon izolasyon,
enjeksiyon yalıtım, enjeksiyon inşaat, su yalıtımı, su yalitimi, poliüretan enjeksiyon,
izolasyon sprey, yalıtım sprey, enjeksiyon beton, su yalıtım, teras su yalıtımı,
temel yalıtımı, çatı izolasyon, su izolasyonu, inşaat izolasyon, dış yalıtım, izolasyon yalıtım, çatı su izolasyonu, çatı yalıtım, bina izolasyon, cephe izolasyon,
su izolasyon, sürme izolasyon, çatı için izolasyon, su izolasyonu,